top of page

DATAVIEW

Ölçüm Analizi ve Geri Bildirim Yazılımı

        DataView, birden fazla kaynaktan ölçüm sonuçlarını toplar ve bunları eş zamanlı olarak atölyede sunar. Veriler Çalıştır/Çalıştırma veya çalışma çizelgeleri olarak görüntülenebilir. CMM, Equator veya CNC makineleri gibi kaynaklardan gelen veriler tek bir görünümde birleştirilebilir.

        DataView, işparçası ve takım ofset ayarlarını doğrudan CNC makinelerine göndererek "kapalı döngü" halinde çalışır. Bu şekilde operatöre bağlı olmadan ayarlamaları yapar ve böylece operatörden kaynaklı hataları ortadan kaldırarak parça sapmalarını kontrol altında tutar.

       DataView, karmaşık algoritmalar için basit ortalamanın alınmasını sağlayan, geri besleme hesaplamasına dayalı güçlü bir formül kullanır.

CAPPS I/O

Ölçüm Analizi ve Geri Bildirim Yazılımı

DataView feedback farklı CMM Geri bildirim ve NC makineda eleman ölçümlerinin verilerini izlemek ve takımın setindeki herhangi bir sapmayı düzeltme için NC makinesi geri bildirimi için geliştirilmiş bir veri ile ilgili ve geri yazılımdır.

Basit ama son kullanıcısını görebilir, tüm günleri gerçek zamanlı olarak gösterir.
Veriler, fabrika veya hatta buluttan makine problama okunlarında bir dizi CMM veya NC'den gerçek zamanlı olarak olabilir.

bottom of page