Ürünlerimiz.

CAPPS DMIS başta otomotiv olmak üzere havacılık, otomotiv, beyaz eşya, plastik, özel imalat yapan firmalar sektörler tarafından tercih edilmektedir. 25 yılın aşkın deneyim ve tecrübeyle günümüze gelen CAPPS DMIS dünya çapında CMM üreticileri, OEM ve distrübütörler ,cmm üreticleri, cmm donanım ve prob üreticileri tarafından satış ve desteği sağlanmaktadır. AAT firmasının gelitridği CAPPS DMIS , kendi sistemleri ile kullanan firmalar hakkkında bilgiler aşağıda belirtilmiştir.

CMM OEM ve Distribütörler: AAT firması CMM ile ilgili olarak DUKIN, CHIENWEI, COORD3, THOME, TRIMEK , NHLK, KLIENGENBERG, GLEASON,ZEISS .... firmalar ile birçok üreticileri ile ortak çalışma içersindedir.

CMM Donanım ve Prob Üreticileri CNC İmalatçıları : RENISHAW, MARPOOSS,MAZAK , DOOSAN ...

CMM SATIŞ: Dünya çapında metroloji sahasında yazılım sağlayacı konumunda olan AAT briçok CMM üreticisine yazılım tedarikçisi olarakda hizmet vermektedir. Türkiye’ de DUKIN (http://dukin.ddis.kr/en/html/02product/product01.asp?idx=71 ) ve CHIENWEI(http://www.chienwei.com.tw/products_3d.html) cmm firmlarının distrübütörlüğünü yapmaktadır.

PORTATİF KOLLU SİSTEMLER: İtalyan Friul Robot (http://www.friulrobot.com/index.htm) firmasının BACES 3D portatif kollu sistemi gerçekleştrilmektedir.

CAPPS DMIS: Koordinat Ölçme Tezgahları için maksimum verimlilikte kullanacağınız yazılımdır. CAPPS PS, CAPPS BASIC PLUS ve CAPPS ADVANCED olarak 3 değişik modül içermektedir.

CAPPS NC: CNC takım tezgahları üzerinde ölçme için kullanılmaktadır. Özellikle hassas ve büyük hacimli tezgahlarda ,işleme esnasında parçaları tezgahdan sökmeden ölçmek için kullanılmaktadır.

CAPPS ARM: Portatif kollu sistemlerde kullanılmaktadır.

CAPPS PIPE: Bükülmüş boruları ölçmek için kullanılan özel bir modüldür.

CAPPS LAZER: CMM üzerinde lazerli ölçme modülüdür. Lazerle taranmış nokta bulutundan ölçme yapmayı sağlar. Nokta bulutundan eğriler oluşturarak cad model oluşturur.

CAPPS VISION: Kamera ile ölçme yapan modüldür.Özellikle dokunulduğunda esneyen ve prob uç kısmı ile ölçülemeyeecek büyüklükteki elemanları ölçmek için kullanılan modüldür. (küçük plastik parçaların ölçümlerinde kullanılır)

CAPPS SPC: İstatiksel proses kontrolü yapmak için kullanılan modüldür.

CAPPS GEAR: Dişli ölçmek için kullanılan modüldür.

CAPPS Blade-Airfoil: Motor, tribün veya pompa kanatlarını ölçmek için kullanılan özel bir modüldür.